Genel

Clenbuterol Sipariş ve Kiloya Etkisi

Clenbuterol Sipariş

Anabolik steroidler arasında adını belki de az duyduğumuz ürünlerden birini tanımaya ne dersiniz? Anabolik steroid dediğimizde aklımıza ilk olarak Winstrol, Boldenon ya da Danabol mu geliyor? Evet çoğunluk bu saydığımız steroidleri biliyor. Clenbuterol bunların arasında daha az bilineni. Geniş çevre tarafından bilinmese de bu işle uğraşan kişiler pek de yabancı değil. Clenbuterol sipariş sandığınız kadar kötü sayılmaz. Peki Clenbuterol nerede ve niçin kullanılır?

Clenbuterol isimli ilaç ilk başlarda nefes açtığı ve kardiyovasküler sistemi güçlendirdiği için tıp alanında nefes darlığı çeken astım hastaları üzerinde kullanılmaya başlanmıştır. Daha sonra Clenbuterol isimli ilacın protein tutumunu güçlendirdiği kalp ritim hızını artırarak biyolojik olarak yağ yakımını artırdığı ve idmanlarda dayanıklılığı artırdığı kanıtlanması üzerine çeşitli spor dallarında yaygınlaşarak artmaya başladı. Olumlu özellikleri steroid olmaması yani doğal hormonlara zarar vermemesi bunun yanında tek başına kullanımının bile yağ yakımında etkili olması gücü stabil oranda tutması ve dayanıklılığı artırmasıdır.

Bunların yanında gözle görünmeyen diğer bir avantajı ise ilacı kullanmayı bıraktıktan sonra 6-7 gün içerisinde vücuttan atılması doping problemi olan sporcular için büyük bir tercih sebedir. Ne yazık ki araştırmalarım bu ilacın ülkemizde bilinçsiz bir şekilde kullanıldığını göstermektedir bunun sonucunda da ilaçtan tam verim alınamamakta alınsada bu %50-60 oranlarında olmaktadır.
Bazıları bu ilacı kesmeden kullanıyor oysaki clenbuterol reseptörlerin en çabuk alıştığı ilaçtır ve neredeyse 4. haftadan sonra hiç tepki vermemektedir. Bu yüzden clenbuterol kullanırken 4 haftada 1 defa ara verilmeli ve reseptörlere ilaç unutturulmalıdır. Böylece 1 hafta sonra ilaca başlayınca ilk görülen etki görülmeye devam etmektedir. Diğer bir püf nokta ise vücut reseptörleri bu ilaca çabuk alıştığından hafta hafta artırarak piramit şeklinde kullanılmasıdır. 

Clenbuterol En Etkili Kullanım Şekli:

  • 1.hafta 1 tablet , 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler:  1 öğlen
  • 2.hafta 2 tablet , 1 sabah 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler: 1 sabah 1 öğlen
  • 3.hafta 3 tablet , 1 sabah 1 idman öncesi 1 idman sonrası, idman yapılmayan günler: 1 sabah 1 öğlen 1 tablette akşam 5-6 sularında
  • 4.hafta 2 tablet , 1 sabah 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler: 1 sabah 1 öğlen
  • 5.hafta off
  • 6.hafta 1.5 tablet, yarım sabah 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler: yarım sabah 1 öğlen
  • 7.hafta 1.5 tablet , yarım sabah 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler: yarım sabah 1 öğlen
  • 8.hafta 2 tablet , 1 sabah 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler: 1 sabah 1 öğlen
  • 9.hafta 3 tablet , 1 sabah 1 idman öncesi 1 idman sonrası, idman yapılmayan: günler 1 sabah 2 öğlen 2 tablette akşam 5-6 sularında

Bir cevap yazın